Müşteri Hizmetleri 0212 513 04 04
Sipariş Takibi

Güncel Kampanyalar


GarantiPay ile www.ekocakgold.com‘da 75 TL bonus!

 

Nasıl kazanırım?

www.ekocakgold.com ‘da yapacağınız alışverişlerde GarantiPay ile ödemenizi yaparak kazanırsınız.

Diğer Bilgiler

  • GarantiPay ile 75 TL bonus! www.ekocakgold.com 'da tek seferde yapacağınız 1000 TL ve üzeri alışverişinizi GarantiPay kullanarak Bonus kartlarınız ile yapın 75 bonus kazanın.
  • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. Alışverişiniz sepetinizi www.ekocakgold.com 'da oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay'i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş'tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
  • Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz. İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.
  • Kampanya 1-30 Kasım 2018 tarihleri arasında www.ekocakgold.com 'da Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 75 TL bonus kazanabilir.
  • Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.
  • GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
  • Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi Bonus Genç, Money Bonus, sanal ve ek kartlar dahildir.
  • Kazanılan Bonus'lar 15 Aralık 2018'de kartınıza yansır ve 16- 26 Aralık 2018 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir. Kullanılmayan bonuslar 28 Aralık 2018'degeri alınacaktır.

Kampanya, fırsatlar ve gündemimizden haberdar olun!

Copyright © 2018. FRV Bilgi Teknolojileri A.Ş.. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı Çıkın