×
Müşteri Hizmetleri 0212 513 04 04
Sipariş Takibi

GarantiPay ile alışverişlerde 75 TL Bonus hediye

1-30 Kasım 2019 tarihleri arasında www.ekocakgold.com’dan Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde 75 TL Bonus hediye!

Kampanya detayları:

- GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.

- Alışverişiniz sepetinizi www.ekocakgold.com’dan oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin.

§  Eğer alışveriş yaptığınız firmanın web sitesinden işlem yapıyorsanız, açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan gelen bildirimi açın (eğer bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adımında onayınızı bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz). Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.

§  Eğer alışveriş yaptığınız firmanın mobil uygulamasından işlem yapıyorsanız, GarantiPay’i seçtikten sonra telefonunuzda direkt olarak BonusFlaş ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.

- Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.

- İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.

- Kampanya 1-30 Kasım 2019 tarihleri arasında www.ekocakgold.com’dan Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.

- Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 75 TL bonus kazanabilir.

- Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.

- GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.

- Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, sanal ve ek kartlar dahildir.

- Kazanılan Bonus'lar 15 Aralık 2019’da kartınıza yansır ve 16-25 Aralık 2019 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.

- Kullanılmayan bonuslar 27 Aralık’ta geri alınacaktır.

Kampanya, fırsatlar ve gündemimizden haberdar olun!

Copyright © 2019. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı Çıkın