GarantiPay ile alışverişlerde 100 TL Bonus hediye


05 Şubat – 05 Mart 2020 tarihleri arasında www.ekocakgold.com’dan Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde 100 TL Bonus hediye!

Kampanya detayları:

GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.

Alışverişiniz sepetinizi www.ekocakgold.com’dan oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin.

Kampanya 05 Şubat – 05 Mart 2020 tarihleri arasında www.ekocakgold.com’dan Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL bonus kazanabilir.

Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.

GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.

Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Money Bonus, sanal ve ek kartlar dahildir.

Kazanılan Bonus'lar 21 Mart 2020’de kartınıza yansır ve 22 Mart – 01 Nisan 2020 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.

Kullanılmayan bonuslar 02 Nisan 2020’de geri alınacaktır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı