Burcunuzu Yansıtan Mücevher Önerileri

 

Burçların kendine özgü tarzları ve karakteristik özellikleri vardır. Bazı burçlar sade takılar tercih ederken bazıları daha gösterişli mücevherleri tercih edebilir. Burada önemli olan burcunuzun özelliklerini bilmek ve sizi yansıtan mücevheri bulabilmek.

 


 

Koç Burcu Kadını
Ateş grubunda olan koç kadını, iddialı olmayı her zaman sevmiştir. Her zaman dikkat çekmeyi başarırlar. Kırmızı, siyah ve beyaz renklerin içinde muhteşem görünür ve pahalı, kaliteli aksesuarları çok severler. 

Boğa Burcu Kadını
Hem şık hem de rahat kıyafetler tercih eden boğa kadını, kaliteden asla ödün vermez. Her zaman zevkli ve yerli yerinde giyinmeyi sever. Boğa kadını pahalı mücevherler ve saatler takmayı sever.

 


İkizler Burcu Kadını
İkizler kadını kıyafetinde en çok rahatlığı arar. Bunu da tarzlarına en iyi şekilde yansıtmayı başarır. Değişik eldivenler, bileklikler ve yüzükler vazgeçilmez aksesuarlarındandır.


 

Aslan Burcu Kadını
Odak noktası olmayı çok seven aslan kadınları, kendilerini şımartmayı çok severler. Bu yüzden de kendilerine sık sık pahalı mücevherler alırlar. Pırlantalar, yakutlar ve zümrütler tam onlara göredir.

 


 

Başak Burcu Kadını
Titizlik konusunda çok hassas olan başak burcu kadınları, muntazam ve zariftir. Düz ve klasik takılar takmayı tercih ederler.

 

Terazi Burcu Kadını
Moda ve tarz konusunda doğuştan yetenekli olan terazi burcu kadınları, alışveriş yapmayı çok severler. Her daim şık ve zarif olan terazi burcu kadınları fantezi pırlantalar ve tasarım yüzükleri çok severler.

 

Akrep Burcu Kadını
Gizemli görünmeyi seven akrep burcu kadınının ne giyeceğini tahmin etmek çok zordur. Kıyafetlerinde gizemli ve tutkulu olmayı severler. Pahalı görünen ama ucuz olan takılara bayılırlar.

 

Yengeç Burcu Kadını
Burç dünyasında hassas olarak bilinen yengeç burçları zaman zaman kendilerine zarar verebilecek bu özellikleri nötrleyecek taşların olduğu mücevherleri tercih edebilirler. Ametist, kuvars ve akik yengeç için en ideal olan doğal taşlardır.

 

 

Yay Burcu Kadını
Gökkuşağının tüm renklerini dolabında barındıran yay burcu kadını için son trendler değil kıyafetlerinin içinde ne kadar rahat davranabileceği önemlidir. Spor kıyafetlere bayılan yay burcu kadını, makyaj ve mücevher konusunda sadeliği tercih eder.

 

Oğlak Burcu Kadını
Tutucu bir stile sahip olan oğlak burcu kadını, elbiseler, kısa etekler ve modası asla geçmeyen ürünler tercih ederler. Takı konusunda da aynı şekilde sade, şık ve klasik modelleri kullanırlar.

 

Kova Burcu Kadını
Modayı yakından takip etmeyen ama en sıra dışı kıyafetleri bulmayı başaran kova burcu kadınları, takılarında farklı tasarımlar kullanmayı severler.

 

Balık Burcu Kadını
Kadınsı ve romantik giyinmeyi seven balık burcu kadınları, hafif ışıltılı kıyafetler giymeyi tercih ederler. Kıyafetlerinin tamamlayıcısı olarak da zarif, şık ve ışıltılı pırlantaları kullanırlar.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı